V sekci pro stažení najdete celý zpravodaj + přihlášku pro oddíly na soutěžní ročník 2010/2011
Výsledky turnajů miniházené 4+1:
Ročník 1999-2000 - turnaj ve Velké Bystřici dne 2.5.2010:
1. SK V.Bystřice chl. 10 b. - Prostějov 17:14, -VB dív.21:16, -VB ml.21:9, -Sen.28:10, -Lit. 9:1
2. TJ Sokol Prostějov 7 b. - VB dív.20:17, - VB ml.16:16, - Senice 19:11, - DHK Litovel 19:8
3. SK V.Bystřice dív. 6 b. - VB ml.15:13, - Senice 19:9, - DHK Litovel 12:1
4. SK V.Bystřice 2001 5 b. - Prostějov 16:16, - Senice 18:15, - DHK Litovel 13:9
5. TJ Senice n.H. 2 b. - DHK Litovel 16:8
6. DHK Litovel 0 b.
Ročník 1999-2000 - turnaj v Prostějově dne 22.5.2010:
Výsledky nebyly nahlášeny.
Ročník 1999-2000 - turnaj v Litovli dne 22.5.2010:
1. SK V.Bystřice A 12 b. - VB 16:8, -T.Lit 23:12, -Un 19:5, -UPB 13:6, -DHK 18:1, -UPA 22:4
2. SK V.Bystřice B 10 b. - T.Lit. 17:12, -Un. 15:14, -UP B 12:9, -DHK Lit. 11:4, -UP A 15:3
3. Tatran Litovel 6 b. - Uničov 19:16, - UP B 13:14, - DHK Lit. 15:8, - UP A 21:1
4. Házená Uničov 6 b. - SK UP B 18:11, - DHK Litovel 9:3, - SK UP A 12:2
5. SK UP Ol. B 4 b. - T.Litovel 14:13, - DHK Litovel 8:12, - SK UP A 13:6
6. DHK Litovel 4 b. - SK UP B 12:8, - SK UP A 9:6
7. SK UP Ol. A 0 b.
Ročník 2001 a ml. - turnaj v Žeravicích dne 15.5.2010:
1. SK V.Bystřice A 10 b. - Žeravice 12:11, -Prostějov 10:8, -STM 5:2, -VB B 12:7, -UP 13:0
2. SK Žeravice 7 b. - Prostějov 10:3, - STM 5:5, - V.Bystřice B 8:1, - SK UP Ol. 9:0
3. TJ Sokol Prostějov 6 b. - STM Olomouc 6:4, - V.Bystřice B 4:3, - SK UP Ol. 10:3
4. STM Olomouc 5 b. - Žeravice 5:5, - V.Bystřice B 11:4, - SK UP Ol. 8:1
5. SK V.Bystřice B 2 b. - SK UP Olomouc 11:2
6. SK UP Olomouc 0 b.
Ročník 2001 a ml. - turnaj v Litovli dne 16.5.2010:
1. SK UP Olomouc A 6 b. - Kostelec 13:12, - Litovel 10:12, - Senice 17:14, - Zora 13:10
2. TJ Kostelec n. H. 6 b. - Tatran Litovel 16:11, - Senice n.H. 15:8, - DHK Zora 8:6
3. Tatran Litovel 4 b. - SK UP A 12:10, - Senice 9:8, - DHK Zora 9:12
4. TJ Senice n.H. 2 b. - DHK Zora 11:9
5. DHK Zora Ol. 2 b. - Tatran Litovel 12:9
Družstvo DHK Litovel se z turnaje omluvilo.
Ročník 1999-2000 - turnaj v Bystřici pod Hostýnem dne 15.5.2010:
1. HC Junior Zlín A 8 b. - Zlín B 16:14, -Otrokovice 17:12, -Bystřice pH 20:10, -Zlín C 26:9
2. HC Junior Zlín B 4 b. - Otrokovice 8:11 - Bystřice pH 27:19, - Zlín C 15:7
3. TJ Otrokovice 4 b. - Zlín B 11:8, - Bystřice 14:17, - Zlín C 12:8
4. TJ Bystřice p.H. 4 b. - Otrokovice 17.14, - Zlín C 18:16
5. HC Junior Zlín C 0 b.
Ročník 1999-2000 - turnaj v Hodoníně dne 22.5.2010:
1. TJ Velká n.V. 8 b. - Luhačovice 12:10, - Hod. A 18:9, - Hod. B 20:3, - Kunovice 14:6
2. TJ Luhačovice 6 b. - Hodonín A 17:7, - Hodonín B 22:7, - Kunovice 22:14
3. HK Hodonín A 4 b. - Hodonín B 14:2, - Kunovice 21:8
4. HK Hodonín B 2 b. - Kunovice 12:3
5. SHK Kunovice 0 b.
Družstvu Veselí n.M. se z turnaje omluvilo.
Zprávy SK StMSH
Upozorňujeme oddíly na termín zaslání Přihlášky do soutěží StMSH ročník 2010/2011: termín je do 15.6.2010 !!!
Zprávy DK StMSH
Přikryl Pavel (TJ Sokol II Prostějov) – pokuta 500,- Kč dle DŘ házené čl. B.1.4. odst. a) bod 2) za disciplinární přestupek v utkání B22.
Galeta Martin (SK Žeravice) – pokuta 500,- Kč dle DŘ házené čl. B.1.4. odst. a) bod 2) za disciplinární přestupek v utkání B22.
TJ Sokol II Prostějov – poplatek 200,- Kč za projednání disciplinárního řízení.
SK Žeravice – poplatek 200,- Kč za projednání disciplinárního řízení.