kategorie mladší (2002 – mladší)
Turnaj Kunovice - 12.9.2010
Kunovice – Žeravice 5:18, Senice – Olomouc 25:2, Kunovice – Senice 5:16, Žeravice – Olomouc 17:3, Olomouc – Kunovice 2:10, Senice – Žeravice 11:19
Pořadí :
1. SK Žeravice
2. TJ Senice na Hané
3. SHK Kunovice
4. SK UP Olomouc
Turnaj Litovel – 19.9.2010
Tatran – DHK 20:4, V. Bystřice – Kunovice 13:6, Tatran – V. Bystřice 7:14, DHK – Kunovice 4:16, Tatran – Kunovice 17:11, V. Bystřice – DHK 18:3
Pořadí :
1. SK Velká Bystřice
2. Tatran Litovel
3. SHK Kunovice
4. DHK Vítězná Litovel
Turnaj Olomouc - 25.9.2010
Senice – Žeravice 3:8, Olomouc – Tatran 0:12, Senice – Olomouc 10:1, Žeravice – Tatran 15:7, Tatran – Senice 6:11, Olomouc – Žeravice 0:13
Pořadí :
1. SK Žeravice
2. TJ Senice na Hané
3. Tatran Litovel
4. SK UP Olomouc
Turnaj Velká Bystřice - 2.10.2010
V. Bystřice – Žeravice 7:13, DHK – Kunovice 6:8, V. Bystřice – DHK 12:4, Kunovice – Žeravice 14:19, V. Bystřice – Kunovice 15:8, DHK – Žeravice 4:22
Pořadí :
1. SK Žeravice
2. SK Velká Bystřice
3. SHK Kunovice
4. DHK Vítězná Litovel
Turnaj Litovel - 10.10.2010
DHK – Tatran 7:11, Olomouc – Senice 1:12, DHK – Senice 3:16, Olomouc – Tatran 7:15, DHK – Olomouc 5:2, Senice – Tatran 12:11
Pořadí :
1. TJ Senice na Hané
2. Tatran Litovel
3. DHK Vítězná Litovel
4. SK UP Olomouc
Turnaj Žeravice - 16.10.2010
V. Bystřice – Žeravice 8:11, Olomouc – Kunovice 1:8, Žeravice – Kunovice 19:9, Olomouc – V. Bystřice 1:10, Kunovice – V. Bystřice 8:11, Žeravice – Olomouc 11:2
Pořadí :
1. SK Žeravice
2. SK Velká Bystřice
3. SHK Kunovice
4. SK UP Olomouc
Turnaj Litovel - 23.10.2010
Tatran – Senice 9:13, DHK – Žeravice 6:21, Tatran – DHK 21:3, Senice – Žeravice 5:14, Tatran – Žeravice 6.21, Senice – DHK 14:6
Pořadí :
1. SK Žeravice
2. TJ Senice na Hané
3. Tatran Litovel
4. DHK Vítězná Litovel
Turnaj Kunovice - 30.10.2010
Kunovice – V. Bystřice 7:17, Olomouc – Tatran 2:23, Kunovice – UP 13:3, V. Bystřice – Tatran 13:11, Tatran – Kunovice 14:11, Olomouc – V. Bystřice 6:29
Pořadí :
1. SK Velká Bystřice
2. Tatran Litovel
3. SHK Kunovice
4. SK UP Olomouc
Závěrečné hodnocení :
Všechny turnaje proběhly dle vyjádření pořadatelů bez komplikací, dovednostní soutěže oživily a zpestřily průběh turnajů. Nezbývá než poděkovat všem pořadatelům podzimních turnajů za velmi dobrou organizaci turnajů a zúčastněným družstvům za skvělé sportovní výkony.
David Divoka, předseda KM StMSH