Přítomni: Divoka David, Macharáček Valdemar, Novák Petr, Přerovský Zdeněk, Staněk Antonín
Omluven: Krejčíř Lubomír, Spurný Pavel
Sekretář: Kuba Ivo, přítomen na zahájení jednání, následně omluven
Host: Přerovský Martin, oblastní redaktor
1. Kontrola zápisu z oblastní a krajské konference
A. Staněk –informace o průběhu konference Stm OSH
- z 30 pozvaných delegátů bylo přítomno 16,
- konstatováno, že rozdělení finančních prostředků mezi nově vzniklé svazy není prozatím známo, čeká se na vyjádření od ČSH,
- oblastní svaz končí k 30. 6. 2012,
- účetnictví oblastního svazu bude z provozních důvodů ukončeno v souladu s usnesením oblastní konference k 22. 3. 2012; další čerpání finančních prostředků bude prováděno přes zálohy.
D. Divoka - informace o průběhu ustavující konference Zlínského KSH
- nově vytvořený Zlínský kraj házené má Exekutivu ve složení: předseda – David Divoka, členové exekutivy – Novák, Slavíková, Dvořáková, Číž, Zwettler, Petřek. Nově zvoleným zástupcem do Rady ČSH se stal Divoka David,
- bylo konstatováno, že nově zvolená exekutiva Zlínského kraje nemá člověka, který by se mohl starat o komisi rozhodčích
A. Staněk – informace o průběhu ustavující konference Olomouckého KSH
Předseda Ol KSH: Antonín Staněk
Zástupce Ol KSH v Radě ČSH: Antonín Staněk
Členové Exekutivy: Krejčíř, Macharáček, Spurný, Žůrek
Ustavující schůze Ol KSH a rozdělení kompetencí proběhne 19. 4. 2012 od 18:15 v zasedací místnosti OLKS ČSTV
- bylo konstatováno, že ze strany ČSH nejsou zatím k nově vytvořeným krajům žádné požadavky,
Usnesení:
Exekutiva Stm OSH bere na vědomí informaci o složení krajských svazů házené a konstatuje, že veškeré problémy se sestavením soutěží a případnou spoluprací bude potřeba řešit, až po zjištění stavu přihlášených družstev do soutěží.
2. Soutěžní komise
- rozehrány jarní části jednotlivých soutěží
- odhlášeno družstvo mladších žáků Senice na Hané, přihlášeno družstvo mladších žaček Zlín C, mladších žáků Velké Bystřice a STM Olomouc
- přihlášeno družstvo starších žáků Uherského Hradiště
- v žákovské lize díky administrativní chybě končí ve 4. kole TJ Sokol Luhačovice, do 5. kola postoupilo STM Olomouc
- u dívčích kategorií pokračují v žákovské lize družstva: Zlín B, Zora Olomuc, DHK Uherské Hradiště
3. Komise rozhodčích
- bez připomínek
4. Komise rozvoje
- bez připomínek
5. Komise mládeže
- rozlosovány soutěže miniházené, poměrně složitá záležitost vzhledem k počtu družstev a taky termínů, rozděleny kola podle kvality družstev a taky dle pohlaví, připomínky od určitých oddílů vyřešeny
- řešeno na komisi mládeže výběrové řízení Sportovního centra žactva a klubového centra žactva, 3. 4. 2012 bude schůzka výběrové komise
- Žákovská liga – řešena změna nominačního klíče
- házenkářský desetiboj – přihlášen oddíl Velké Bystřice na pořádání házenkářského desetiboje, rozeslány požadavky na oddíly, kdo by měl zájem hrát tuto soutěž
- novinářský kalamář – 4. 5. 2012 se bude hrát ve Velké Bystřici oblastní kolo
6. Trenérsko-metodická komise
- probíhá druhá část školení trenérů licence B
- trenérská licence C – předběžně ve II. polovině roku 2012, konkrétní termín bude řešit na svém jednání Ol KSH
7. Různé
Termín příštího zasedání Exekutivy Stm OSH: 19. 4. 2012 od 17:00 (OLKS ČSTV)
Zasedání Exekutivy Ol KSH se uskuteční 19. 4. 2012 od 18:15 (OLKS ČSTV)
Zapsal: Mgr. Přerovský Martin
Kontroloval: Mgr. Staněk Antonín