Středomoravský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2017-18 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2017-18 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 3. kolo 19.2.2018 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 4. turnaj v Ejpovicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<únor 2018>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234
567891011

Anketa

Jaký systém soutěží preferujete?
systém více skupin 50%
jedna větší skupina 48%
kombinovaný 1%
Celkem hlasovalo: 1123

Adresář funkcionářů, trenérů družstev

Oddíl                          Družstvo        Trenér (licence)         Tel.spojení                 e-mail

TJ Bystřice                 miniházená      Liška Marek (C)         M:776845502, liskabph@seznam.cz
pod Hostýnem             ml.žáci            Šimek Pavel (C)         M:608631279,
st.žáci             Vejrosta Jan (B)         M:777054385, jan.vejrosta@centrum.cz
                                   muži                Machala Petr (C)        M:604425519, overlack@atlas.cz
SK Droždín                muži                Šmíd Marek (B)         M:775664897, m.smid@weba.cz
                                                           Kubáček Vlastimil      M:606610948, vedoucí družstva
 
TJ Sokol                      muži                Janovský Petr (C)       M:723153805, petr-janovsky@seznam.cz
Dřevohostice                                                                                    
HK Hodonín              miniházená      Dratva Miroslav (B)   M:725020387
ml.žačky         Milan Adi (C)             M:601222208
                                   st.žačky           Šupík Marián (C)        M:918110379, hkhodonin@seznam.cz
TJ Sokol                     miniházená      Vykydal Libor            M:608470706, libor.vyky@seznam.cz
Horka nad Moravou   ml.žáci            Žůrek Libor (B)          M:777550638, zuros@seznam.cz
TJ Cement                  miniházená      Bednařík Jan (B)
Hranice                       ml., st.žáci       Beránek Stanislav (C)
TJ Sokol                     miniházená     
Kostelec na Hané       ml.žáci            
                                    Muži
SHK Kunovice           miniházená      Jurča Marek (C)          M:603840018, hazena-kunovice@seznam.cz
                       Hrabal Petr (C)           M:605469111, vedoucí družstva
ml.žačky         Huňková Jana (C)      M:604921228, hazena-kunovice@seznam.cz
                                   st.žačky           Hribňák Ivo (C)          M:736480535, hazena-kunovice@seznam.cz
                                                           Lahodná Helena         M:737737697, vedoucí družstva
DHK Vítězná             miniházená      Juráš Milan                 M:603517136
Litovel                                                            Gottfried Jan (C)        M:721106597
ml.žačky         Melichová Klára         M:774106131
                                   st.žačky           Anton Jakub (C)         M:736600774
Tatran Litovel             miniházená      Filipová Lenka (C)     M:737006064, lenka.filipova@tatranlitovel.cz
Zmund Karel (B)       M:603302073, karel.zmund@tatranlitovel.cz
                                   ml., st.žáci       Mach Vlastimil(C)      M:737927755
                        Číhal David                M:602714839, david.cihal@tatranlitovel.cz
muži                Schmalz Jakub (C)      M:604239110;                                                                                                                                 jakub.schmalz@tatranlitovel.cz
                                                           Šimek Radovan          M:728581971, vedoucí družstva
TJ Sokol                      miniházená      Kolařík Alfred (C)     M:607872004, kolarik@uposs.cz
Luhačovice                 ml.žáci             Kolařík Zdeněk (C)    M:603828755, kolarik@uposs.cz
                                   st.žáci              Kolařík Robert (C)     M:777795047, kolarik@uposs.cz
                                   muži                Rak Zdeněk (C)         M:728052550, kolarik@uposs.cz
TJ Fatra Slávia            ml., st.žáci       Kazik Josef (C)          M:725149462            
Napajedla      
SK UP HSC               miniházená      Kratina Jan (C)           M:603744480, kratina@sksam.cz
Olomouc                     ml.žáci             Šimek Jiří (A)             M:777727861, simek20@seznam.cz
TJ STM Olomouc       miniházená      Němec Petr                 M:604830410, petrnemecstm@seznam.cz
                                                           Chaloupková Kamila M:775326996; kamila.chaloupkova@gmail.com
 
                                   ml.žáci            Rýc Libor (C)             M:605722568
                                                           Kolovratníková AlenaM:723212121; alcakolca@seznam.cz
                                   st.žáci              Krobothová Věra (C)             M:777210987, vera.kroboth@seznam.cz
DHK ZORA              miniházená      Vítková Vladimíra     M:774374343, vitvla@seznam.cz
a ZŠ Holečkova                                  Vykoukalová M. (C) M:777557035, mon.vykoukal@volny.cz
Olomouc                     ml.žačky         Dočkal Radek (B)      M:723816287, dockalova.dana@centrum.cz
st.žačky          Hofmanová Iveta (A) M:736472015, hofmanova@seznam.cz
                                                           Haloun Miloš (C)       M:605847457, milos.haloun@tudc.cz
TJ Jiskra Otrokovice   miniházená      Mancl Pavel (C)         M:733373811, pavel.mancl@volny.cz
                       Hájková Lenka           M:739671294, hajkova.lenca@seznam.cz
ml.žačky         Svoboda Michal         M:776177583, matildam@seznam.cz
                                                           Rushová Nikola          M:732222794, mikinda7@seznam.cz
                                                           Remeš Roman, ved.   M:724305941, roman.remes@eon.cz
TJ Sokol II                 miniházená     
Prostějov                    ml.žáci            Čech Zdeněk (B)        M:608056810, wikom.c@seznam.cz
                                   st.žáci             Buriánek Josef (C)     M:777713732
Sokol HC Přerov        st.žáci             Pospíšil Petr (C)        
TJ Senice na Hané      miniházená     
ml.žáci                                    
                                    ml.dorost
                                    muži
TJ Šumperk                 st.žáci              Železo Petr (C)           M:737606764
                                                           Sedláčková Eva          M:775726162, vedoucí družstva      
                                   ml.dorost        Mikuláš Marek           M:775376106
                                                           Dopita Josef (B)        
DHK Uherské                        st.žačky           Gärtner René (C)        M:608175826, rendy.g@centrum.cz
Hradiště                                              Jagoš Jan, vedoucí      M:777579225, info@karcheruh.cz
TJ Slovácká Slávia     ml.žáci            Zlatníková Irena (C)   M:608546397, ria.severanka@centrum.cz
Uherské Hradiště                               Esender Frant., ved.   M:608638057, esoes3@centrum.cz
                                   muži                Kašný Martin (C)       M:736687750                                                                                                            Blaha Pavel, vedoucí M:602735937, slovmad@post.cz
Házená Uničov           miniházená      Kuba Květoslav (B)   M:602585576, kvetoslav.kuba@unex.cz
ml.žáci                        Dvorník Michal (C)    M:732648178, michaldvornik@seznam.cz
                                   muži                Pochopin Jaroslav(B) M:602167769, jaroslav.pochopin@unex.cz
                                                           Wágner Zdeněk (C)   M:608818763, verner.z@seznam.cz
SK Velká Bystřice     miniházená      Schneider Vlad. (A)   M:728175273,
vladimir.schneider@velkabystrice.cz
Zedník Tomáš (C)      M:736224707,
tomas.zednik@velkabystrice.cz
ml.žáci                        Souček Petr (C)          M:603811721, soucek.h.nabytek@seznam.cz
                                   ml.žačky         Mikulášek Karel (C)   M:737226595, karelmikulasek@centrum.cz
                                   st.žáci              Menšík Norbert (C)    M:731176062, norbert.mensik@email.cz
                                    muži                Fabíková Mich. (B)    M:606314573, mousem@seznam.cz
                                   ženy                Ochmannová J. (B)    M:605841182, jochmannova@volny.cz
SHK Velká                 miniházená      Maňáková Lucie         M:733130417, lucie.manakova@centrum.cz
nad Veličkou              ml.žačky         Faltus Petr (C)                        M:733187661
                                   st.žačky           Dufek Stanislav (B)   M:604509836, stana.dufek@seznam.cz
 
HK Veselí                   ml.žačky         Klimešová Jitka (C)    M:732279649, jityklimesova@seznam.cz
nad Moravou              st.žačky           Motalová Renata (B) M:605826803, renatamotalova@seznam.cz
                                                           Kožuchová Miroslav. M:605826803, vedoucí družstva
                                                           Grabcová Simona       M:737830202, vedoucí družstva
HC Zlín                      ml.žáci             Divoka David (C)      M:605938937, david.divoka@cuzk.cz
                                                           Ondráš Milan (B)       M:728203878, milan.ondras@seznam.cz
ml.žačky         Habrovanská M. (C)  M:775552286, mhabrovanska@gienger.cz
Kolářová Hana (B)     M:723562058, HanaKolarova@muzlin.cz
                                   st.žáci              Kočí Petr                    M:737233628, petr.koci@cgs-tyres.com
st.žačky           Sedláček Pavel (C)     M:724902589, pavel.sedlacek@hazenazlin.cz
Habrovanský Petr (B) M:608750577, petr.habrovansky@seznam.cz
muži                           Dvořák Oldřich (A)    M:777734886,
                                                                                                          novesta.sport.hazena@seznam.cz
HC Junior Zlín           miniházená      Slavíková Marta (B)   M:777111060, hcjuniorzlin@seznam.cz
                                                           Soukeníková Svatava (B), Svobodová Karolína (B)
SK Žeravice               miniházená      Bajerová Kateřina(C) M:777571498, katka.bajerka@seznam.cz
                                   ml.žáci            Haubelt Lukáš (C)      M:739244533, lukas.haubelt@gmail.com
                                   st.žačky           Kašpárková Magda C            M:721221552, kasparkova@pohony.cz
                                   muži                Zubík Jiří (C)             M:728756651, jiri.zubik@tiscali.cz