Středomoravský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2019-20 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2019-20 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Liberecká školní liga 2018/2019 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B Osmička Poděbradská školní liga - mladší Poděbradská školní liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj v miniházené 2019 Turnaj- 2018/2019 Turnaj 2019_2020 Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Zlínská školní liga ml. Zlínská školní liga st. Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. kolo FL 1. kolo ML 1. kolo Premium ligy 1. turnaj miniházené 1/2018. turnaj v miniházené 1.-3. třída 2. kolo FL 2. kolo ML 2. kolo Premium ligy 2. turnaj v miniházené 2.Turnaj v miniházené 2019 2/2018. turnaj v miniházené 3. kolo FL 3. kolo ML 3. kolo Premium ligy 3/2018turnaj v miniházené 4. kolo FL 4.-5. třída 6. kolo FL 85 - Poslední turnaj ve Stupně 86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích 87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019 88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019 89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019 90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019 91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019 92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018 94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018 96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018 97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017 98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017 99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017

Kalendář

<září 2022>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Anketa

Jaký systém soutěží preferujete?
systém více skupin 50%
jedna větší skupina 48%
kombinovaný 1%
Celkem hlasovalo: 1123
11.4.2012 otevřeno: 1889 x

Zpravodaj soutěžní komise - č.6.

Celý zpravodaj najdete v sekci pro stažení

Zprávy SK StmOSH

 
Pokuty, poplatky:
 
SHK Kunovice – pokuta 2000,- Kč za odhlášení ze soutěže družstva starších žaček
                 
DHK Litovel – pokuta 2000,- Kč za odhlášení ze soutěže družstva starších žaček
                 
TJ Šumperk – pokuta 100,- Kč za neplnění rozpisu soutěží – odehrání utkání č.ON001 bez trenéra s licencí
 
TJ Sokol Kostelec na Hané – pokuta 200,- Kč za neplnění rozpisu soutěží – odehrání utkání č.OV003 a OV004 bez trenéra s licencí
 
SHK Kunovice – pokuta 200,- Kč za neplnění rozpisu soutěží – odehrání utkání č.OZ001
a OZ006 bez trenéra s licencí
 
TJ Cement Hranice – pokuta 200,- Kč za nerespektování rozpisu soutěží v utkání č.OX003 – start hráče bez vyznačeného IS – Vašek Radim
 
Tatran Litovel – poplatek 100,- Kč za hlášení změny termínu utkání č.OA182
 
HC Zlín – poplatek 300,- Kč za hlášení změny termínu utkání č.OZ002, OZ003 a OZ009
 
Bašátek Rudolf – pokuta 100,- Kč za pozdní odeslání zápisu z 31.3.
 
TJ Sokol Dřevohostice – poplatek 200,- Kč za projednání v disciplinárním řízení
 
 
Zprávy DK StmOSH
 
Tellinger Milan (TJ Sokol Dřevohostice) – ZZČ na 3 týdny nepodmíněně od 5.4. 2012 do 25.4.2012 dle DŘ část B čl. B.1.3. c), za provinění hráče v MU č.OA108
 
Stoklasa Josef – pokuta 250,- Kč za neplnění, nerespektování legislativních předpisů a rozpisů soutěží (řízení utkání bez platné licence a zaplaceného IS)