Středomoravský svaz házené

Triglav

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2019-20 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2019-20 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Liberecká školní liga 2018/2019 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B Osmička Poděbradská školní liga - mladší Poděbradská školní liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj v miniházené 2019 Turnaj- 2018/2019 Turnaj 2019_2020 Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Zlínská školní liga ml. Zlínská školní liga st. Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. kolo FL 1. kolo ML 1. kolo Premium ligy 1. turnaj miniházené 1/2018. turnaj v miniházené 1.-3. třída 2. kolo FL 2. kolo ML 2. kolo Premium ligy 2. turnaj v miniházené 2.Turnaj v miniházené 2019 2/2018. turnaj v miniházené 3. kolo FL 3. kolo ML 3. kolo Premium ligy 3/2018turnaj v miniházené 4. kolo FL 4.-5. třída 6. kolo FL 85 - Poslední turnaj ve Stupně 86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích 87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019 88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019 89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019 90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019 91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019 92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018 94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018 96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018 97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017 98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017 99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017

Kalendář

<září 2022>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Anketa

Jaký systém soutěží preferujete?
systém více skupin 50%
jedna větší skupina 48%
kombinovaný 1%
Celkem hlasovalo: 1123
22.6.2012 otevřeno: 1950 x

Zpravodaj soutěžní komise - č.10.

Celý zpravodaj najdete v sekci ke stažení

Zprávy SK StmOSH

 
 
Soutěžní komise StmOSH děkuje družstvu starších žaček DHK Uherské Hradiště za vzornou reprezentaci naší oblasti v celém ročníku Žákovské ligy
a současně blahopřejeme všem hráčkám i funkcionářům družstva k finálovému vítězství a získání titulu Mistr České republiky ročníku 2011/2012 v kategorii starších žaček.
 
 
Upozornění pro oddíly:
 
-         Pro organizační pracovníky Olomouckého krajského svazu házené (OlKSH) –Přihláška do soutěžního ročníku 2012/2013 – ke stažení na stránkách StmOSH. Řádně vyplněnou, podepsanou a orazítkovanou přihlášku zašlete tak, aby byla doručena nejpozději do 21.6.2012 na StmOSH resp. OlKSH. Přihlášku je možno zaslat i elektronicky se všemi náležitostmi. Přihláška zaslaná bez otisku razítka oddílu a bez podpisu odpovědného funkcionáře bude považována za neplatnou.
 
-         Konference Olomouckého krajského svazu házené (OlKSH) se uskuteční v pátek dne 22.6.2012 od 16:30 hod. v salonku restaurace u haly DHK Zora Olomouc. Důležité body programu: rozpočet OlKSH, organizace soutěží OlKSH, platba startovného. Účast: 1-2 zástupci oddílů Olomouckého kraje, vzhledem k projednávaným bodům je žádoucí účast organizačního pracovníka oddílu!
 
 
Pokuty, poplatky:
 
TJ Šumperk – pokuta 100,- Kč za neplnění rozpisu soutěží – odehrání utkání č.ON026 bez trenéra s licencí
 
SHK Kunovice – pokuta 100,- Kč za neplnění rozpisu soutěží – odehrání utkání č.OZ026 bez trenéra s licencí
 
TJ Sokol Kostelec na Hané – pokuta 1500,- Kč za nedostavení se a nesehrání utkání č.OV029
 
TJ STM Olomouc – pokuta 1000,- Kč za neplnění, nerespektování legislativmích předpisů
a rozpisu soutěží v MU č.OX033, OX041 a OX042.
 
 
 
Zprávy DK StmOSH
 
Kolovratníková Alena (TJ STM Olomouc) – ZVF na 2 týdny s podmínečným odkladem do 31.12.2012 dle sazebníku trestů B.2 čl.9 B.2.4 a), za porušení SŘH- připuštění neoprávněných hráčů v MU č.OX033
 
Rýc Libor (TJ STM Olomouc) – ZVF na 2 týdny s podmínečným odkladem do 31.12.2012 dle sazebníku trestů B.2 čl.9 B.2.4 a), za porušení SŘH- připuštění neoprávněných hráčů v MU č.OX041 a OX042
 
TJ STM Olomouc – poplatek 400,- Kč za projednání v disciplinárním řízení
 
 
 
Zprávy KR StmOSH